Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wifi zadrhel

zdravim, chcem sa spytat ci sa uz niekto stretol s tym ze mu nefungoval web cez wifi, i ked napr. aplikacie vyuzivajuce pristup k internetu funguju normalne, napr. icq, skype, internetove radio...neviem v com je problem, skusal som default wifi, resetol som aj router, ziadna zmena....vdaka za pomoc

tracert 85.159.106.50

Tracing route to 85.159.106.50 over a maximum of 30 hops

1 * * * Request timed out.
2 * * * Request timed out.
3 * * * Request timed out.
4 * * * Request timed out.
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
7 * * * Request timed out.
8 * * * Request timed out.

tu je to "nieco"

Nejde ti DNS. Skontroluj si nastavenie siete (TCP/IP protokolu) vo Win u tej sietovky - pravy klik vlastnosti. Prip. si tam na skusku nastav iny DNS, napr. verejny DNS google (jeho IP najdes googlom :)

P.S. skontroluj si preistotu aj jaku mas IP a masku podsiete, a branu. Idealne cez prikaz ipconfig /all

No hej mas v routri nastavene blbe DNS a teda automaticky ti do PC nastavoval DNS na nejaku blbost. Alebo to DNS ktore je nastavene v routri zrovna nefunguje. T.j. bud nastavis nejake funkcne DNS v routri, a potom to bude do PC nastavovat spravne aj ked to v PC nechas na automatike, alebo si nastavis nejake funkcne DNS do PC rucne - co si urobil.