Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno navigace NAVIGON 1210

koupil na aukci jsem tuto použitou navigaci NAVIGON 1210,ale po zadání místa cíle,mě to stále hledá(několik minut) GPS signál,který prostě nenajde.
prosím vás nevíte co může být příčinou,že přístroj nenalezne signál GPS?
můžete mě poradit?
díky
[http://img690.imageshack.us/img690/9532/navigon.jp  g]
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

a prosím ještě o odpověď, zda se navigace a jejich baterie dá nabít i jiným zpusobem,než do zdířky zapalovače v automobilu.
Když bych propojil navigaci usb kablem do PC, baterie se bude dobíjet nebo ne?
takový kábl zatím nemám, a nechce se mi vyhazovat peníze za kábl, když by to pak nedobíjelo
děkuji