Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil dobry

Zdravim. Chci si koupit naky dobry mobil a mel by byt dotykovy a mit to Wifii. Kamos mi radil, ze mobily Aligator sou dobre, tak kdyby ste neco z te znacky nasli. Diky vam. Do 8000kč.

Mobil to mozno je, ale to snad bude nieco zlepene kdesi v cinskom kravine, alebo sponzorovane klubom dochodcov.
Sa poobzeraj po nokiach, ericsonoch, iPhone, janeviemcoho, pozri sa do ponuky tvojho operatora ze co ponuka so zlavou k pausalu apod, chod do predajne a nechaj si poradit. "dobry" mobil je pre kazdeho iny, pre mna je "dobry" mobil kazdy s ktorym sa da telefonovat, terbars aj 20rocny :-)