Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zyxel P-660HW T3 v2

Zdravim, mám problém s aktivováním wifi na modemu, už to řešim dva dny a nemůžu na to přijít. Před dvěma dny jsem resetoval modem a ten se sám vrátil do továrního nastavení, takže wifi z modemu nefunguje, ani kontrolka nesviti. Bohužel si nemůžu vzpomenout jak sem před rokem wifi zprovoznil.

Potřeboval bych napsat jak a kde aktivovat tu wifi, jelikož v počítači s WIN XP se instalace spustí, ale protože nemám síťovou kartu, wifi to nenastaví a na ntb s WIN 7 kde wifi fungovala, se instalace nespustí...Tak co s tim???

Sietovu kartu budes potrebovat. Aj LAN kabel. A neni to len modem ale aj router.

P.S. a az to pripojis cez LAN, tak postupujes podla navodu, nic nemusis instalovat, ale si vyklepes do prehliadaca IP adresu routeru (napr. 192.168.1.1 apod, je to v navode, napises meno a heslo ktore je v navode, a tam si WLAN povolis).

No dobre nebudem ta trapit. Na 99% si sa logol len ako user a vtedy su pozries len uvodnu omalovanku, kde mas vytazenost procesora, pamate a podobne blbosticky.
Takze sa prihlas ako admin, heslo je 1234, a dalej chod podla wizarda. Ak nechces chod do menu a najdi si wlan. Tam sa sa konfiguruje wifina.