Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartovaní windows 7

Pouzivam na svojem PC win 7.
Stava se mi ze bezi nejaky program a po chvilce se program restartuje.A potom se vypise nemuzu cist z disku?
Znamena to ze disk je spatny, kdyz mi po vypnuti a zapnuti windows nabehnou??
Win jsou legalni.
KOntrolu disku jsem provadel.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Restartuje se windows.A po tom pri bootovani to vypise chybu z disku.
Vcera jsem zkousel tam vratit stary dobry windows XP a pri kontrole disku(zacatek instalace) to vypsalo chybu
ted nevim jestli to napisi dobre, protoze jsem si to blb nepoznacil prekontrolujte SCI(setkal se nekdo s necim takovym)
Děkuji

Chybu musis opisat poriadne (ak to bola modra obrazovka tak presne cislo a prip. v com nastala (dll apod)), to co si napisal nie je chyba ale nezmysel (pravdepodobne utrzok standardneho textu mrkvosoftu ktory pise pri akejkolvek modrej obrazovke).

Odnes to niekam kde ti to zdiagnostikuju (moze byt problem v kabli, disku, zakl.doske, apod) alebo sem aspon pis presne znenia chyb a kedy presne nastanu (co je este okrem toho na obrazovke).