Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z XP na 7

tak že na začátek moje sestava: Intel core 2 duo 2,2 GHz (přetaktovaný na 2,53 GHz), 2GB RAM DDR2 800 MHz, Nvidia Geforce 9800GT 1GB DDR3. můj dotaz se týka toho že mám win XP a chci přejít na Win 7(vím že 64 je na moji sestavu zbytečný takže beru 32 bit), a chci se zeptat jestli by se mi nezpomalil PC, po případě jestli by se mi nezačaly sekat hry ktere ted hrau v pohodě na HIGH nebo MEDIUM(např. Modern Wrafare 2, Bad Company 2)? a taky kterou verzi win 7 si mám vybrat, home premium, professional, ultimate, na penězích u toho nezáleží, chci vědět který bude nejlepší ?
Díky

V prvom rade porusujes zasadu, ze ked nieco funguje a funguje to spolahlico zasadne sa do toho nevrtame.
Otazka je postavena zle. Vo vseobecnosti sa da povedat, ze win7 pc nespomali a ani nezrychli oproti xp. Subjektivne nazory ludi hovoria totizto to i to. Mne osobne sa zda win7 v niektorych oblastiach (hlavne praca s diskom) pomalsi ako xp.
Ci ti zacnu sekat hry je bvo hviezdach, treba si zistit ako su na to s podporu win7 a to nielen proklamovanou, ale aj skutocnou a to zistis na hernych forach.
Na verzii pre teba nezalezi, kludne zober home, vyssie verzie maju funkcie, ktore bezne doma nevyuzijes.