Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk po zapnutí notebooku

Ahoj měl bych dotaz zda se dá vypnout zvuk po startu notebooku-asus,našel jsem možnost jak to vypnout-v biosu(play post sounds) zvuk se sice vypnul ale taky mě pak nefungovala sluchátka,když jsem to změnil zpět,sluchátka hrála zase jako předtím,tak se chci zeptat jestli se to dá vypnout aniž by to ovlivnilo zvuk ve sluchátkách díky

Da sa to vypnut a sluchatka si nastav spravne vo Windows, v ovladacoch zvukovky.
P.S. prip. moze byt nutny update BIOSu, nevieme jaky presne mas notebook, krystal-gula strajkuje (to bol blby napad nechat pozerat ju spravy o strajku pilotov lufthansa :)