Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mikrofonem ve Skype

Mám takový problém s mikrofonem ve Skype - druhého slyším,ale on mě ne..Dívám se do nastavení - zvuková zařízení - a nemohu na to přijít. Sice mám automaticky nastavit mikrofon zaškrtnuto,ale nemůžu změnit volbu - mám pouze jednu možnost=digitální výstupní zařízení (SPDIF) a to je bohužel vše. Potřeboval bych zřejmě to změnit v pokročilém nastavení na mikrofon (Audio_Device) nebo případná třetí volba Realtek Digital Input,ale tyto dvě možnosti jsou "šedé" a tudíž nejdou označit ani zvolit...Co s tím? Pomůže někdo :?: Díky předem

Mikrofon nemas digitalny, a so SPDIF nema mikrofon nic spolocne, takze si bud a) strcil mikrofon do blbej diery, alebo b) mas blbo nastaveny vstup v nastaveniach ovladaca zvukovky (mixer - ikonka vpravo dole), v moznostiach pre NAhravanie musis vybrat ze chces nahravat mikrofon.

P.S. skontroluj si aj ovladacie panely - zvukove zariadenia, tam si prip. aj v rozsirenych povol zobrazovat zakazane zariadenia a povol si mikrofon...
(Windows je tajny, neda sa radit).