Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je na ICQ5 tak světoborného?

Spokojeně užívám ICQ Pro 2003b, ale pořád mi ne jedna osoba vnucuje ICQ 2005.
Já ale nevidím moc důvodu měnit léta prověřenou mou verzi. Funguje, funguje spolehlivě, tak nač to měnit? V čem je ICQ5 tak světoborné? Jaké má výhody? Funguje vůbec spolehlivě? Kdysi jsem měl pokusně ICQ4 a byly s tím problémy, samo se to pouštělo při startu win, i když jsem si zatrhl, že to pouštět nechci a podobně.

Kráťo, dovolím si Tě poopravit: Trilian PRO není zadarmo.
Trilian PRO má totiž ještě bratříčka - Trilian Basic a ten zadarmo je.;-)
Sám používám právě tu free verzi a řekl bych, že je dostačující. Pokud bych měl poradit jiného klienta, tak by to byl již zmiňovaný QIP.

Já doplním jen pár nevýhod Trilianu, ktrý jsem zatím vysledoval:

- problém s diakritikou u některých kontaktů, někdo má guláš z mé diakritiky, ale já z jeho vidím v pohodě, u někoho je to naopak, já nepřečtu někoho a on mě ano. Musíme psát bez háčků a čárek.

- někteří uživatelé Mirandy, pokud si dají do nastavení "viditelný pouze pro uživatele v kontaktlistu", tak já je nevidím, i když mě v seznamu mají.

- nemůžu (nebo nedokážu) vyhledávat lidi podobně jako v Mirandě.

- zabírá asi 20MB v paměti.

Výhoda:

- jede i rovnou z CD, nemusí být nakopírovaný na disku

Jedná se o Trilian Basic 3.1
Ale jinak se mě líbí nejvíc.