Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se zvukem u notebooku

Dobrý den.
Mám takový dotaz : když zvýším nebo snížim hlasitost v tomto okně ve windows 7, tak by to mělo ,,houknout", ale nic
to nedělá. Také mi přestala fungovat miniaplikace rádia Evropa 2 - tváří se, jako když hraje, ale
při tom se nic neděje. Jsem si jist, že ,,houkání" při zvýšení, či sníženíhlasitosti a Evropa 2
funguje naprosto bez problému. (vyzkoušeno na jiném notebooku)

Notebook : Hp Pavilion dv6 2015sf.
Zvuková karta : IDT High Definition Audio CODEC

Všechny zvuky mi jinak fungují naprosto v pohodě.
Předem moc děkuji za odpovědi :)

(Windows mám legální)

nene, na to jsem už taky koukal, ale podařilo se mi rozjet už to okýnko s tou hlasitostí, ale miniaplikace Evropa2 pořád nefunguje... :(
Okýnko s hlasitostí nefungovalo, protože chyběl soubor.wma, z kterého měl zvuk být načten...

A co si s tym PC robil? Znefunkcnoval si ho nejakymi Cleaner-mi a cudujes sa ze to potom nefunguje?
Skontroluj si tam aj "smesovac" ci neni stlmene wav, skontroluj si ovl.panely - zvuky ze ci mas spravne nastavene standardne vystupne zariadenie, skontroluj si ten prehravac v ktorom prehravas evropu, ze ci nema nejake ovladanie hlasitosti na sebe, a prip. aj ikonku na vypnutie zvuku, ak to je aplikacia v prehliadaci skontroluj si nastavenie prehliadaca, ze ci ma prehliadac povoleny zvuk, skus iny prehliadac. Ak to je extra aplikacia skontroluj nastavenia IE, ci nie su v nom vypnute zvuky (take aplikacie casto pouzivaju veci z IE srot)