Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrychlení videa

Dobrý večer,
prosím o radu,potřebuji zrychlit natočené video,zkoušel jsem to v movie makeru,ale tam to lze jen jednorázově -rychlost zdvojnásobí
to je pro mě moc rychlé.Neví prosím někdo jak to udělat regulovaně,tak jak potřebuji?
děkuji za pomoc a radu

www.google.com: virtualdub cestina
Ze sa zrychlene video skrati v pomere v akom to zrychlujes, je snad logicke, to si ma virtual dub nieco na konci vymyslet?
k zvuku budes muset nastavit zrejme aj menu Audio na full processing a prip. nastavit zrychlenie aj tam. Neviem z jakeho dovodu to teda robis a co chces dosiahnut (zvuk bude po zrychleni "smiesny"), ale budiz.