Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna monitoru u NTB

Dobrý den,
mám NTB Amilo pro s prasklým displejem a chtěl bych ho vyměnit, ale k mému typu se mi zatím nepodařilo koupit tento díl bazarově. A proto bych se chtěl zeptat jestli mají výrobci nějak ošetřeno to, aby nešel nahradit za jinou značku. Když si koupím třeba HP s rozbitou základní deskou a jinak funkční půjde displej nahradit? Nerad bych koupil na internetu něco co mi k ničemu nebude.

děkuji za rady

Neda sa tam nacpat co ta napadne, da sa ale pouzit kompatibilny typ.
Vyrobca a typ LCD panela je napisany na jeho zadnej strane (az to rozoberes a vyberes panel tak na nom zozadu) a potom mozes google.com zhanat novy, podla toho typoveho cisla LCD panela (prip najdes googlom aj kompatibilne typy - kompatibilny znamena ze a)ma stejny konektor a pinout, b) stejne rozlisenie, c)stejne casovanie).