Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE 7 beta

Zkouším IE7 beta a mimo to že se mi pojetí líbí, tak se mi 2 věci nelíbí
1) spolu s instalaci se do XP dostal font, který je příliš výrazný (je tučnější) a docela tahá za oči. Jde to změnit na původní? Je použit i v Maxthonu. Firefox ale používá původní font.
2) docela namlsaný z Maxthonu jsem zvyklý, že se mi odkaz z Oblíbených otevře vždy v nové záložce. Tady mě zlobí, že mi přepíše obsah aktuální záložky. Existuje řešení? Já ho zatím nenašel.

a vlastně teď vidím i třetí věc:
3) mimo původní dotaz asi jako důsledek beta verze, se mi tady když píšu tento dotaz do Poradny při každém stisku klávesy rozšíří editační okno tak, že překryje div s kategoriemi. Nepříjemně to bliká. Je to chyba beta verze nebo nového pojetí CSS, se kterým programátor poradny nepočítal?

Byla teď v posledním DVD Chipu. Mám zrovna PC lehce zralý na obnovu z ghosta, takže testuju. Nevím co se považuje za nestabilitu. Používám ji cca týden a zatím jediné problémy jsem popsal tady.
Další věc co mi ještě trošku vadila, že ta, že odkazy v oblíbených nejsou nějak rychleji dostupné. To jsem ale vyřešil malou homepage.