Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Narrator - virtuální klávesnice

Ahoj,

kolega vtipálek mi zapnul narrator i se všema kravinama, co to obnáší. Vše jsem povypínal, ale virtuální klávesnice se pořád po zapnutí notebooku objevuje. Díval jsem se do Ovládacích panelů a nastavení, ale vše je vypnutý, tak nechápu, proč se to pořád objevuje při startu Win. Děkuji.

tu by si to mal mat na videu
http://www.vistax64.com/tutorials/72733-screen-key board.html
(prip. aj skontrolovat tie Tablet options, vid sekciu pod videom)

podobne je tam aj video k narratoru
http://www.vistax64.com/tutorials/124575-narrator- turn-off.html

P.S. a zmen si heslo na PC a zvykni si zmacknut klavesovu kombinaciu Win + L vzdy ked ides na viac ako pol metra od PC, potom ti nebude nikto nic menit. Mohol trebars poslat mail z tvojho PC nejakemu ladinovi, a potom pride CIA a zavru ta na kubu do klietky :-)

Ja ikonky ziadne nemam, ptz mam nastavene prihlasovanie textove (pomocou Ctrl-Alt-Del), a nie tie obrazkove debiliny. Kazda debilina mrkvosoftu ktorou sa snazi rozsirit WindowsNT je nebezpecna (pretoze WindowsNT programoval pred 15rokmi expert, ten z MS potom odisiel, a ostali v MS len debili :)