Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s HDD

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit co mám s mým HDD.. Pořád něco načítá a šíleně to zpomaluje PC.. Naformátoval jsem ho a to nepomohlo.. nevím co dál..

Děkuji za reakce:-)

Smart udaje nepovedia nic o tom, preco hdd nieco nacitava. Smart udaje akurat zverejnia zdravotny stav disku po hw stranke.
Problem bude v tvojom tajomnom operacnom systeme, ktory nam odmietas prezradit, pripadne v aplikaciach, ktore bezia na pozadi.
Ono ked ti na pozadi bezi 3 online skenery roznych anti programov a do toho je spusteny este sken disku + sa napr vista rozhodla indexovat cely disk tak sa necudujem, ze hdd neustale bezi a pc je pomale.
Ale ako som povedal to aky OS a software pouzivas je tajne, takze si budeme dalej len tipovat.

Pořád něco načítá a šíleně to zpomaluje PC

není důvod proč by to mělo souviset s diskem.
vlez do správce úloh, setřiď procesy podle %cpu, a zjišťuj co a proč ti nejvíc žere.
taky si spusť msconfig.exe - po spuštění: pozakazuj všechny zbytečnosti.