Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s update firmwaru pre Olympus SP-350

Zdravim,
pri inštalacii noveho firmware 1.4 pre Olympus SP-350 sa mi odpojil USB kabel medzii PC a foťakom pred ukončenim inštalacie. Teraz nemam ani stary ani novy firmware a foťak je uplne nefunkčny. Vie mi, prosim Vas, niekto poradiť či sa da obnoviť firmware. V Olympus servisnom stredisku za to pitaju 136€ čo je viac ako hodnota foťaku. Ďakujem za odpoveď.

Musel by si to rozobrat a nieco bastlit, mozes si hladat googlom pripadne navody (anglicky). Skus viac servisov sa popytat na cenu apod. Ale lacne to nebude asi nikde. Lacne bude jedine zohnat si nejakeho IT+HW specialistu (idealne v blizkosti univerzit na internate :) a kupit mu 3flasky ked to urobi.