Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umístění videí na webové stránky...

Zdravím,
chtěl bych si dát na web videa.Kde se nejlépe přihlásit, u You Tube, u Stream či jinde?
Netoužím ale moc po poskytování všemožných osobních údajů. :-)
Uvítám jakékoliv zkušenost.Za rady a doporučení předem všem velice děkuji.

Pánové díky,
ano na You Tube to je bez nějakých údajů.Jen mě zajímá, zda jde u nich zadat tak, aby bylo video k dispozici jen z mé stránky na webu a ne všem volně na You Tube.
Používám Operu 10.10 a přestalo mi taky u nich přehrávání najednou fungovat.:.( Kde by mohla být chyba? Zobrazuje se: An error occurred, please try again later.
Ve Firefoxu to maká...
Díky za odpověď.

Mám za to že to jde tak, že se u videa nastaví "neveřejné" (nezkoušel jsem - možná je to pak na heslo). Ale nechápu smysl toho, proč by to nemělo být na youtube vidět - to je však tvá věc.
To video se ti vůbec nespustilo, nebo kousek šel? Mohlo by to být například nějakým pomalým připojením, či přetížením sítě/serveru/atd. Zkoušel jsi to "later" (později)?, nebo zmáčknout Ctrl+F5 jestli se to špatně nenačetlo? Také by v tom mohl mít prsty nějaký tvůj antiněco, nastavený na velké "anti". Nenastavovals něco? Já mám poslední Operu a jde mi to normálně.