Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini pc nebo notebook do 8000kč

potřeboval bych buďto mini pc nebo notebook. použití pouze na internet a práci ve wordu , nic víc. ted nevím, co by bylo lepší. samozřejmě co nejlevnější, ale aby to aspoň trošku běhalo. stačí uplně minimální velikost hardisku a asi by bylo levnější, když už by u toho byl oper. systém, třeba xp. co třeba tento?

http://www.alza.cz/asus-eee-box-b206-cerny-160gb-h dd-xp-d160438.htm

je na něm něco špatnýho, jestli jo, tak co? nebo by jste mi doporučili něco jinýho? za kolik kaček bych pořídil notebook s podobnými parametry jako má toto mini pc ?

měl sem starý pc ale odešlo, tak hledám náhradu.

jak odešlo ? co je v pc v háji ? co je to zač ?-disky,mechaniky,zdroj
oprava toho pc by měla vyjít levněji a přinést vyšší výkon než koupě pomalých sraček s atomy.

prostě to sklaplo a v serivsu mi jmenoval 4 věci který by byly potřeba vyměnit aby to bylo provozuschopný a trošku to šlapalo. jenže řikal, že by to stálo 5 tisíc. a ten stroj je asi 6 let starej a byl to intel pentium. díky vám všem za rady. navečír si to tu pročtu a něco vyberu.

odešel hdd. přední dva usb nefungovaly, cd romka načetla jen máloco. paměť tam byla 256mb.prostě mě říkal co by se dalo vyměnit za lepší, ale já už sem to nějak nevnímal a přemejšlel o něčem jiným. teď vidím že tu sračku co jsem vám dal k hodnocení skutečně nemá cenu kupovat. jde mě taky o to aby to nebyla velká skříň. mám to do hodspody za bar kde není skoro žádný místo a je to jen na mail, kvuli rezervacím a na tvorbu jídeláků atd. byl bych rád, kdyby ste se někdo vyjádřil k tomuhle repasu: http://www.boxed.cz/koncovy/produkty/akcni-nabidka /dell-dell-gx620-dualcore-+-win-xp-000363