Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém z PC kartou

Zdravím mam problém z pc kartou Cardbus Level one WPC-0301 když na instaluji software od výrobce tak se my změní vzhled okýnka pro vypnutí (viz. obr. 1) a při každém zapnutí pc se mě oběvý tabulka jestli chci odeslat správu o chybách (viz. obr. 2) a při instalaci se oběvý ze instalovaní software nezískal nálepku Windows. Mám win XP. Zkoušel jsem i najít novější software na stránkách výrobce a pořád to samý. Děkuji za rady.

instaluj jen driver, obslužný program nepotřebuješ, windows mají kompatibilnější správu bezdrátových síti.

okno pro vypnutí odpovídá normálnímu = klasickému vzhledu windows.
můžeš zkusit vypnout a po restartu zas zapnout službu themes/motivy, jestli se to nespraví.
a koukni, jestli ses usilovně nesnažil nastavit přihlašování do domény - to taky vypíná tu obrázkovou nabídku.

p.s.: zapracuj na češtině, nebo to diktuj sekretářce.