Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nejde zvuk

Ahoj, nainstaloval jsem si win7 a když chci instalovat Realtek AC97 tak mi to píše : Systém Windows nemůže ověřit vydavatele tohoto softwaru ovladače. Instaloval jsem i ovladae od zákládní desky sice se to nainstalovalo ale zvuk pořád nejde. Nevím jak to nainstalovat prosím poraď tě

tak to je divný měl jsem podobný problém, ale u maca s použitím bootcampu nemoh jsem sehnat ovladače, ale u PC jsem problém neměl jinak hláška Windows nemůže ověřit vydavatele tohoto softwaru ovladače mě píše u hodně programů i ovladačů...

Systém Windows nemůže ověřit vydavatele tohoto softwaru ovladače

toto je to uplne posledne o co sa treba zaujimat, nechapem preco ludia furt pisu nepodstatne informacie...
ak si ovladac instaloval z cdcka k doske, alebo z webu a je urceny pre tvoju dosku, tak ti to ist musi.

no u reproduktoru mi to píše že to je nezapojeno ale všechno je v elektrice

dalsia nepodstatna vec. ako ma pc vediet, ze ty mas repro v 220V? skade si to ma vycucat? rozmyslaj trochu.
a ked ti to hlasi ze to neni zapojene, tak to najskor nemas pripojene do vystupu zvukovej karty.