Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámé zařízení u nového notebooku.

Dobrý den.
Mám nový notebook : HP Pavilion dv6-2015sf.
Vše mi funguje naprosto v pořádku, ale když se podívám : ,, ovládací panely/Systém/Správce zařízení", tak se mi ukazuje pár neznámých věcí, které nevím což jsou zač...Obrázek
Mohl by mi prosím někdo poradit co by to mohlo být ?
(Instalační CD s ovladači nemám, Windows 7 si všechny potřebné ovladače stáhl sám, ale já jsem instaloval ještě manuálně zvukovku a grafiku, protože jsem si nebyl jist, jestli to není ono. Ale nebylo....)
Předem děkuji za rady :-)

šup na stránky hp.com najít ovladače pro tvůj ntb a win a stáhnout všechny a nainstalovat všechny. Z toho obrázku to asi nikdo nepozná.

po pětsetdvacáté bych pokládal za únavné připomínat, že tam chybí samozřejmost jako driver chipsetu základní desky.
a pak na obrázku čtu: "čipová sada základní desky: neznámý"

kdybych byl z bruntálu, bruntálně upřímně bych se zeptal: vidí snad tazatel instalaci windows poprvé?