Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí HP Pavilion po cca půl hodině chodu

Dobrý den,
mám docela vážný problém s notebookem. Při přehrávání filmů, hraní her,... se mi po asi půl hodině zasekne, obrazovka zčerná a pomůže jen restart. Pokud mám zaplé repráky, jde z nich jen vrčení. Ale tohle se stává, pouze pokud jsou data načítána přes DVD mechaniku!! Pokud si spustím film nebo sebenáročnější hru, jede v pohodě, ale pokud tahá data z dvdčka nebo cdčka, tak padá. Přemýšlel jsem, že to bude v té mechanice, ale on padá i pokud jde pouze o VIRTUÁLNÍ mechaniku. Nesetkal se už někdo s tímto problémem?
Děkuji předem za odpovědi.

Tak už jsem problém vyřešil. Nakonec to bylo kvůli tomu, že jsem měl Avast nastavený na tichý režim, který blokuje všechna PopUp okna. A proto se nespustily ty soubory, o kterých jsem psal v předchozím příspěvku.