Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výkon PC

Čau mám asi 2měsíce starej PC ale příjde mi že čím ho mám déle tím je výkon o hodně slabší než na začátku.PC je o něco pomalejší což ale není takovej problém jako to že se mi hrozně snížili FPS ve hrách třeba i o 100.Nevíte jestli se dá ten PC nějak dobře udržovat?Díky za rady.

konfigurace:AMD Athlon II DualCore x2 245 2,9GHz
2x KINGMAX RAM DDR2 2GB,800MHz
Sapphire Radeon HD 450 1GB DDR2
w7

hádej 3x, k čemu slouží alt+printscreen
je to neuvěřitelné, ale okno správce úloh jde zvětšit myší.

máš tam 4x nějaký downloader - proč?
k čemu máš ten crawler toolbar? tipuju ho spíš za předlečený adware nebo spyware.
ielowutil je k čemu?
teatimer - součást pochybného spyware terminatoru - vypadá taky jako pěkný paskvil.