Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta Dokumentů

Dobrý den, nechtěně jsem na disku C v mém profilu smazal složku "Filmy" a ztratily se Dokumenty s 30Gb dat. Obnovil jsem systém, Dokumenty se sice objevily, ale 30Gb dat (filmy, MP3...) se neobjevily. Prosím, co se s tím dá dělat? Děkuji.

Obnovit ze zálohy :-)

Obnova systému není na obnovu dat. Obnovou systému se šance na obnovu dat podle mě změnšila.

Návodů na obnovu dat je tady spousta (ovšem výsledek nikdo nezaručí). Doporučuji data do budoucna ukládat jinam než na systémový disk.