Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazané zprávy v Outlook Express

Dobrý den,

Postihla mě nepříjemnost. Omylem jsem smazal zpávy v programu OE a to i z koše. Slyšel jsem, že ješzě není všechno ztraceno, ale že se i vymazané zprávy někam ukládají, a to pod příponou .dbx. Tu šložku, s .dbx soubory jsem našel. Marně hledám nějaký freeware program, který by dokázal smazané zprávy importovat zpět do OE. Našel jsem jich hromadu, jako například Oemailrecovery, ale nejsou freeware a dokáží .dbx soubory jen prohlížet.

Neznáte nějaký postup, jak bych mohl moje maily úspěšně vrátit do OE?

Děkuju mockrát.

Nějak nechápu, co vlastně chceš. Pokud jsi tu složku .dbx našel a obnovil, nepotřebuješ ji importovat. Normálně ji nakopíruješm tam, kam patří, případně přepíšeš složku, kterou si mezitím OE vytvořil. Ten program, co používám, umí samozřejmě jenom vytáhnou zprávy z .dbx, abys sis je mohl prohlédnout, případně je uložit na disk. To by snad k identifikaci té složky mělo stačit. A dal jsem schválně obrázek, abys tam měl všechny údaje o programu pohromadě.