Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji si koupit notebook, abych měla při ruce rychlý výpočet

Dobrý den. Prosím Vás o radu. Jsem finanční poradce a jelikož navštěvuji domácnosti - potřebuji si koupit notebook, abych měla při ruce rychlý výpočet. Nikdy jsem notebook neměla. Na PC dělám běžně. Dala bych si do něj i účetní program. Nemusí to být poslední model - chtěla bych nějaký standard za dobrý peníz.
Děkuji za odpověď, přeji pěnký den.
Milena
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Neznalost (Kurt)

Nepises, jaky obolos za to chces utratit. Priklanim se ke kolegum vyse a doporucuji dell s CULV (C2D) procesorem. Delaji i male "mrsky", CPU je vyborny (sam jsem se na nej onehdy ptal), vydrz na baterku dostatecna.

Já na vánoce pořizoval dceři tenhle. Chtěla něco lehčího, s velkou výdrží baterky a ne pidi netbook.

Je spokojena, nehlásí žádné potíže. Předtím měla 15,7" o kilo těžší a baterka (nová) vydržela 3 hodiny. Spokojen jsem i já, protože jsem její bývalý NB zdědil :-)