Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí klávesy kontextového menu

Zdravím, jak můžu vypnout klávesu kontextového menu na notebooku (konkrétně ASUS), která se nachází vlevo vedle mezerníku? Snad jsem tu klávesu nazval dobře, při jejím stisknutí se objeví stejná nabídka, jako po kliknutí pravým tlačítkem myši.

Díky za odpověď

Nepotřebuji k tomu nějakou další aplikaci. Na několik takových jsem při hledání narazil. Pokud jde vypnout klávesa "windows", "insert" nebo "caps lock" v registrech, tak by mohl být také stejný způsob jak vypnout onu klávesu kontextového menu.