Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zbytečné využívání procesoru

Zdravím,

při používání Windows 7 Ultimate jsem se setkal s jedním problémem. Tento proces: wmpnetwk, mě využívá velkou část procesoru. Vím že se jedná o službu nějakého sdílení nebo stahování dat do Knihovny WMP, ale nevím jak to omezit či vypnout. Poradí někdo? Děkuji.

vypnúť to nejde,je to základná služba pre zdielanie multimediálnych súborov,aktiváciu a deaktiváciu komponentov na prehrávanie,streaming,ukladanie multimediálnych súborov,takže sa vždy nájde niečo,čo tú službu znovu zaktivuje v normálne bežiacom operačnom systéme windows