Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Editor tagů MP3 a MPC

Nevíte o nějakém TAG Editoru na hromadnou úpravu MP3 tagů ve stylu Eags ON!, který by uměl tagovat i MPC soubory? Umí to např. Media Tagger, ale ten nevyhovuje zase z jiného důvodu.

Ano, toto znám, je celkem dobrý, ale existuje něco ještě lepšího, jednoduššího a přehlednějšího - Eags On! nebo český Media Tagger (který ale nevyhovuje z určitého důvodu). Bohužel ale Eags On! neumí soubory MPC. Ale vidím, že když neseženu nic jiného, MP3 tag bude aspoň nějaké řešení.