Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna nastavení TCP/IP ve Vista podle uživatele

Dobrý den,
potřeboval bych ošetřit tuto věc. Notebook s nainstalovaným Windows Vista je standardně připojen v doméně řízené Windows Server 2003 a má pevnou IP adresu, bránu i pevně nastavený primární a sekundární DNS. Uživatel se hlásí pod účtem doména\jméno_uživatele a má pouze práva USER.

Potřeboval bych, aby když si uživatel vezme notebook domů nebo na služební cestu, tak aby se mohl přihlásit pod jiným lokálním účtem počítač\jméno_uživatele_2, ale s tím aby měl pro tento účet pro TCP/IP trvale nastaveno získání IP adresy z DHCP automaticky a DNS rovněž automaticky. Příkazovou dávkou se změnou nastavení IP (netsh interface ip) to možné řešit není, protože uživatel má i pod lokálním účtem pouze práva USER.

Je to nějak řešitelné?

jo, přesně.
obsahuje firemní nastavení, začíná tím "function FindProxyForURL(url, host) ..."

jinak verze "pro" umí řešit proxy.
kvůli nefunkčnosti ff3.0 s tímto síťovým .pac souborem používám jeho lokální kopií. ale netsetman nejspíš použil staré umístění profilu ff a nedomluvil se s ff, tak to řeším bruntálně: přejmenováváním .pac startovní batkou podle ip.