Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení noteboku přes DVD na TV

Prosím o vaší radu.Snad nebudu nějaký složák a nebudu si na Vás vymýšlet nesmysli,ale budu rád za Váš názor.Mám notebook s HDMI ale nemám bohužel TV s HDMI (na kterou zatím bohužel nemám)a tak mne napadlo zda by nestačilo si pořídit DVD přehrávač s HDMI že bych jej propojil s notebookem a mohl jsem se pak dívat na filmy v TV.Nejde mi ani tak o tu kvalitu obrazu kterou tak asi nedosáhnu,ale zda je to reálné se tak dívat na filmy z notebooku.Moc díky za pomoc a radu

Právě že ne a tak koumám jak to propojit.Mám 4 porty USB 2.0, 1 konektor HDMI, 1 konektor eSata, 1 port VGA, 1 konektor sítě Ethernet RJ45, 2 výstupy pro sluchátka, 1 vstup
mikrofonu, 1 port IEEE 1394, infračervený port dálkového ovládání,
konektor dokování kabelu.