Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lan a Wifi

Tak vas zdravim,mam takovej problem s wifi a to kdyz pripojim lan tak prohlizec jakoby prestane fungovat a nemuze najit zadnou stranku.pritom ostatni aplikace jako icq,skype fungujou v pohode.zkousel jsem ie,operu a mozillu.jakmile ale zakazu lan tak je vse ok a internet opet funguje normalne.Dekuju za jakejkoliv napad.

Ano normalne pripojenej k wifi,a potom pripojim lan k jinemu pc.Tzn ze permamentne mam jakoby lan zakazanej a kdyz pripojim k druhemu pc povolim ho ale v tom pripade nemuze na net ale muzu trebars hrat hry pres kabel s druhym pc.Kdysy to fungovalo v pohode tak ze jsem mel lan i wifi zaply a vsechno fungovalo normalne :).Snad jsem to napsal trochu srozumitelne.dekuju