Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel PRO/Wireless 3945ABG problém

Zdravím a prosím o pomoc.Nedopatření spíš vlastní hloupostí jsem ze svého notebooku odinstaloval správce bezdrátového připojení,Intel proset/wireless.Staženo ze stránek Intelu pro síťovou kartu Intel PRO/Wireless 3945ABG Network connection(aspoň tak je označená položka ve správci zařízení která je s vykřičníkem)jsem program nainstaloval,ale bohužel připojení nefunguje ikona v liště je zakřížkovaná a program hlásí nenainstalovaný ovladač.Ruční test píše"bezdrátový hardware není vázán na ovladač přenosu".Ovladač jsem stáhl,ale jeho instalace nepomohla a ani neproběhla správně.Hardware nebyl nainstalován,protože průvodce nemůže nalézt nezbytný software.Tak jsem z toho nějakej tumpachovej.Ntb acer aspire 7720 os.WIN.XP prof.
Předem díky za pomoc Honza.

Tak jsem zase v koncích něco jsem postahoval něco nainstaloval ale Proset/Wireless stále hlásí chybějící ovladač.Kdyby někdo věděl který konkrétně by to měl být.Všechny výše uvedené odkazy vedou k ovladačům které jsem se pokoušel nainstalovat ale stále je to mrtvé.