Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova dat po nainstalovani noveho OS.

Potřebuji akutně obnovit data, jsou to videa z kamery a ftoky :( Spadnul mi Os a presel jsem na Windows 7. Ale problem je takovy ze se mi odstranila veškerá data na disku a disk je uplně prázdný. Zkoušel jsem různé nástroje na obnovu disku a nic mi to z predešlích dat nenalezlo :( Nejspíš se vytvořil nový oddíl.... je to divné, vždy se mi podařilo obnovit data a to i po zformatovani HDD, vždy jsem vše obnovil. Potřebuje nějaký program pro win 7, který mi zachrání data.
Zkoušel jsem "pci_filerecovery ; Easy Recorvery ; DriveRescue19d ; GetDataBack 4.0" Ještě mě napadlo live cd s linuxem, ale to jdu ted vyzkoušet. děkuji za veškerou pomoc
Změna předmětu, původně: PROSIM ! Pomoc ! Obnova dat po nainstalovani noveho OS. (rh)
Zachránit smazaná data nemusí být drahé (PR článek) (los)

Není tam adresář windows.old a v něm vše ? Pokud není tak si byl asi ožralý a naformátoval to při instalaci.

Data obnovit nejdou ais proto, že vista a 7 si vytvoří startovací skrytý 100mb disk a druhý normální c. No a obnovovací programy když začnou na tom C nenajdou starou MFT.