Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno aukce inau.cz

Zdravím, muze mi nekdo rici, na jakem principu funguje tato stránka? .. proc je tam napr mobil za 4 kc a do konce zbyvaji 4h ? ... to opravdu muzu koupit za 5kc mobil? nebo jak to je díky.
lock (karel)

INAU a jiné podobné "aukce" jsou PODVOD! přihazujete po halířích, ale ne jen vy ale i spousta dalších! výsledek je ten, že to, co stojí pár set korun prodá prodejce za mnohonásobek více!
Navíc přihazují tzv. roboti, kzteří vás nepustí před sebe, dokid není předem stanovená suma na učtu - tuto sumy samozřejmě vy neznáte!!!
Firmy se tváří jako české, ale učty mají mimo Evropu!
Kontaktní emaily nefunguji (viz. nl@inau.cz) pouze jakési kontaktní formuláře, ale ty jsou k ničemu!

chraňte své peníze a NENAKUPUJTE KREDITY!! NEVYPLATÍ SE TO!

Chtěl bych jen napsat,že je bláhový ten, kdo věří, že vyhraje!!!!! Je to jeden velký podvod řízený roboty, už se o to zajímá i policie, ale jestli chcete vážně vyhrát, tak hodně štěstí a najděte si ještě jednu práci, ať máte na vysněné výhry...