Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký program na vkládání foto?

Rozumněj,z jedné fotky vyjmout určitý prvek a vložit ho do druhé fotky.Ale tak aby se to alespoň trochu podobalo, že je to originál.
Existuje, prosím něco jednoduchého co může zvládnout i LAIK?
Program v češtině a zadarmo.Jestli si to nepředstavujeme jako Hurvajs válku.
OS Windows XP.
Díky moc.

Já bych sáhnul po nástroji Adobe Photoshop. Dá se to udělat jednoduše a přitom se vněm skrývá spoustu kompexních funkcí kterými můžeš svoje dílo vylepšit. NEvíhodou však je že je to placený a poměrně drahý software.

Pokud bych chtěl použít něco zadarmo, sáhnul bych po Gimpu kterým by se to dalo udělat také kvalitně.
www.slunecnice.cz