Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partiton Magic mi zničí PC !

Ano přátelé, je to tak. Partition Magic mi tahne PC do pekla. Potřebuju poradit.
Koupil jsem si nový disk a připojil jej do pc. Bohužel Windows Vista32 jej neviděl a tak jsem já baran nainstaloval Partition Magic. V něm jsem to "ošéfoval" a zvolil restart.
Od toho okamžiku mi nenabíhá systém !

Zasekne se při nějaké chybě, která se neprovede (píše to několik chyb skriptu ).
Když mačkám klávesu pro přeskočení, tak to ignoruje mačkání klávesy a zatuhne to na "Press any key to reboot".
Mačkat můžu cokoliv a nepomůže to.

Je ještě nějaká naděje, jak se můžu vrátit k systému, který jsem používal asi tři roky !!??

Raďte. Díky.

Oprava systému pomocou utilít s inštalačného dvd visty- naštartovať pomocou inštalačného dvd a spustiť setup a miesto inštalovať zvoliť položku opraviť počítač a skúsiť niektorú s ponúkaných možností.Dovolím si upozorniť,že položka "opraviť počítač" je tam s pomerne malými písmenami,takže sa dá za určitých okolností lahko prehliadnuť pod pomerne velkým a výrazným tlačítkom "inštalovať systém"-položka opraviť počítač v podstate nahrádza príkazovoriadkovú konzolu na zotavenie prítomnú na inštalačke w2k/wxp.Partition Magic si už nerozumie so spôsobiom formátovania a delenia systémového disku,ktoré prevádza vista/win7,ktoré si na začiatku disku rezervujú určité "územie nikoho" a tam umiestňujú svoje súčasti použité pri štarte-napr. EFI boot/GPT guid [business,ultimate,enterprise verzie os],PM im to obvykle prepíše,považuje to za prázdne,nevyužité miesto a vista/win7 už nenabehnú...priložený obrz. je z win7,vista rezervuje obvykle 5-8MB,win7 nepomerne viac

vista rezervuje obvykle 5-8MB,win7 nepomerne viac

Podle mých dosavadních zkušeností jak Vista tak W7 vytváří při instalaci na panenský disk 100MB zaváděcí oddíl. Pouze první verze Vista vytvářely 200MB. Pokud ovšem instalujeme W7/Vista na disk, který byl z dřívějška naformátován pod W2k/XP, pak zůstane jeho struktura zachována(na takový disk lze s úspěchem použít i Partition Magic).