Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router do železobetonové budovy

Ahoj, potřeboval bych poradit s wifi routerem...potřebuji co nejvyšší rozsah signál...bude umístěn v přízemí patrového domu který má železobetonový strop....a potřebuji, aby byl v patře co nejlepší signál...děkuji za každý příspěvek

Nedavno jsem narazil na wifi sit, kterou jsem videl doma silneji nez tu svoji, take mnohem dal od domava (vsemi smery), pak ke me prisel soused a pripojil se k ni. Hned me napadlo se zeptat, jakejze to ma router, pac tohle je opravdu neskutecny (6 panelakovejch sten a jedno patro).

Je to tahle potvora: http://www.alza.cz/router-3com-officeconnect-wifi- access-point-d82629.htm
Kazdopadne mi nepride, ze by se necim od ostatnich routeru lisil.