Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk z DOSu na USB tiskárnu?

Jde to? Všechny návody co jsem vygoogloval, tak jsou pod windows, neboli využívají windowsácký přesměrování nebo sdílení. HW převodníky jsou taky jen z USB na LPT? Ale když se ta aplikace spouští přímo pod DOSem z windows98 neboli počítač není nastartován do Windows, tak mám nějakou šanci?

Pod DOSom to spravidla nejde, musel by si mat nejaky ovladac pre ten DOS program, to je takmer 100% ze to neexistuje. Neni ani ziaden prevodnik LPT->USB, technicky nemozne.

Zabudni na DOS, pouzivaj vo Windows (idealne XP) DOS okno. Tam ide skoro vsetko.