Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám dva starší zdroje - jaký znich vybrat pro sestavu?

Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Ze své "sbírky" komponent jsem sestavil PC. Mám dva starší zdroje. Jeden klasický 350W, dodávaný se skříní, starý zhruba 5 let a druhý EuroCase 450W, starý zhruba 2 roky, a zhruba rok byl v sestavě. Jaký z nich vybrat? Nemám žádnou "měrku", kterou bych přeměřil větve. Díky

Hele, budete se divit, ale po rozebrání tam není snad ani zrnko prachu :) A to jel někdy i celej tejden v kuse :)Prachu tam je jen minimum a to spíš jen taková ta mlha na větráku ;) Větrák je 12 cm. Fotku hodím za chvíli, kyksly baterky ve foťáku.