Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto Copy nejen pro Firefox

Ve FF používám rozšíření Auto Copy, které funguje tak, že při označení textu na webové stránce se mi tento rovnou zkopíruje do schránky.
Nezná někdo nějakou utilitu, která by tohle uměla i v ostatních zejména MS Office nebo OO programech ? Na Google jsem hledal a nenašel.

Boby, to máš pravdu, přímo v tom programu to funguje. Já bych ale potřeboval, abych si třeba ve Wordu označil text, on se mi bez bez dalšího vložil do schránky a já bych ho na jiném místě dokumentu zase vložil. Jde mi jen o to, abych minimalizoval počet operací při psaní, aniž bych přecházel do jiných programů.

no, to nebude take lahke najst nieco all in one. je nieco ine handlovat udalosti v ramci vlastneho okna a ine mat utilitu, co bute stat nad vsetkymi oknami a posielat im udalosti dalej. skor by som sa zameral na hladanie niecoho takehoto pre konkretnu aplikaciu. :-)