Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Irfanview, znate nekdo dobre tento sw?

potrebuju poradit, umi tenhle sw ukladat obrazky v GIF s pruhlednym pozadim? potrebuju udelat obrazek a vlozit ho na web a nemuzu v tom programu nikde najit moznost ulozit s pruhlednym pozadim. pokazde kdyz to ulozim a nahraju na web, tak je to bile a rusi to barvu pozadi na webu. muzete s tim nekdo pomoct a nebo doporucit jiny program?

proč by to nešlo ? Dáš uložit jako gif nabídne ti to další okno vybrat barvu, která má být průhledná dáš ok vybereš barvu kterou chceš zprůhlednit a je to. Ovšem za předpokladu že ta podkladová plocha je opravdu všude stejná barva - jinak musíš použít filtr na % aby ti zmizel i případný jiný odstín . Jestli ti to nepůjde tak to pošli já ti to udělám. dodatek zase su poslední :-(