Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakované chybné sektory

Zdravim,opakovaně se mi po nějaké době dělají chybné sektory pravidelně PC testuji a když semi třeba po třech měsicich udělaji tak je spravim přez HDD REGENERATOR ale před tím jsem už takhle kvuli nim reklamoval 2 HDD a tohle už je 3 kterej používám no a nevím proč se mi to pořád dělá.Jestli se to stane jen tím že jsem jednou jedinkrát za měsíc musel restartovat PC tak v tom PC nemuže byt něco v pořádku.JEště jsem neviděl aby restartování PC tolik ničilo HDD u jiných PC jsem to fakt neviděl.Ale muj PC je potřeba restartovat fakt třeba dvakrát do měsíce ale nechápu proč by se to mělo pořad takhle ničit a už na to nemám nervy.

Až na to že za ty posledni čtyři mesice byl ten PC restartovanej zhruba tak 10× možná jestli ne míň.Ráno zapnu a do večera běží bez problému.

Tak nepleť pojmy s dojmy - pojem restart znamená normální, z Windows spuštěný restart systému, to na disk nemá žádný zhoubný vliv. Pak je ještě hard reset, to znamená vypnutí natvrdo, buď tlačítkem na bedně nebo tlačítkem reset. Takže upřesni, co vlastně s kompem děláš. Jestli to druhé, tak se nediv, že jdou disky do kopru.

to bych chápal - po resetu tlačítkem se objeví chyby ve filesystému, které by běžná kontrola disku opravila bez komentářů - ty máš na to sharewarový nebo cracklý hdd regeneretor a chodíš reklamovat disky.

ta značka zdroje (a pravděpodobně i pochybná zatížitelnost) ti ke stabilitě chodu taky nepřispívá. jestli máš žravější 3d grafiku, pouvažuj nad něčím spolehlivějším.