Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Windows Vista

Zdravim, mám doma počítač (dvoujádro 2.8Ghz, 1Gb Ram, 256Mb Graf Karta NVidia, 350W zdroj)někdy sekne, ikdyž na něm nic nedělám. Nedávno se sekl a já ho jako obvykle restartoval a on normálně běžel, ale obraz nenaskočil... Hodil jsem Ramku do jinýho slotu a naběhl. Nevíte čím to je že se Pc seká? Děkuji.

No, laickým pohledem na tvůj popis sestavy, ať je problém v čemkoliv, každopádně bych doplnil ještě jednu 1 GB Ram, ta jedna je na Visty podle mých zkušeností málo. A zdroj bych za větší neměnil, já mám Fortron 300 W a PC běhá jak "švýcary". /dvoujádro 2,2 GHz, 2 GB Ram, 256 MB graf. karta NVidia/

dobrý postřeh, ta 1gb mi nějak unikla. i kdyby měl půlku zlatou a půlku pochromovanou, sekat se to bude furt. (proto ti retardi vymysleli atrapu redy boost, jenže od těch let klesly ceny ramek)
2gb jsou low end, 4gb tak akorát.

jedna technická: 300w fortronu není to samé jako 300w eurocase, ani náhodou.

tazatel: a příbuzným vzkaž ať oddělají bok skříně, a přečtou si dva největší nápisy na štítku zdroje. jeden bude výrobce, druhý typ.