Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nastartovat PC s ovladači na grafiku

Zdravím. Předevčírem se mi objevil menší problém. Když jsem hrál nejakou hru, PC úplně zamrzlo a pomohl jen tvrdý restart. Jenže po restartu se obrazovka BIOSu různě překryla zelenými čarami, a systém nenačetl, sem tam vyplivnul BSOD s errorem STOP 0x000000116 a pod tím nvlddmkm.sys. Tak jsem reinstaloval PC, protože jinak než přes nouzový režim jsem se do PC nedostal. Včera se mi jednou zasekl, ale ostatní šlo. Jenže dneska zapnu PC a jsem zase tam kde předevčírem. Podařilo se mi zjistit, že když odinstaluju grafiku ve správci zařízení, počítač normálně najede(ale nahrávací obrazovka a bios je stále zdeformovaný). Ale jakmile se zapne a automaticky najde grafiku + nainstaluje ovladače, je zase zle. Mám Win 7 32-bit ultimate, grafika Geforce 8600 GTS 512mb. Děkuji za veškerou pomoc.

jestli grafika nepojede ani v jiném PC(tak zkusit ji ohřát horkovzdušnou pistolí a nebo v troubě na 200st.
krátkou dobu)stejně se už nic jiného nedá dělat.Před tím,ale sundat chladič,očistit pastu a podložit elity.
Potom dát na proc.GK novou pastu a přidělat chladič.V mnoha případech to pomohlo.Je to ale riziko,pokus jen když je karta tutově vadná.Známý měl tak 70-80% úspěch.