Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Softwarový problém v notebooku

Zdravim Vás, mám takový docela závažný problém s mým notebookem ASUS M70. Operační systém je Windows Vista. Po odstranění souborů je vše v pořádku, koš vysypu, ale jakmile počítač restartuju tak se tam znova soubory objeví. Potom další problém, při spouštění systému se načítá min. 5 min. Mazal jsem zbytečné programy, čistil ho, už nic nepomáhá. Mám podezření že za to nějak můžou Visty. Děkuji za rady.

Podival bych se do slozky Recycled na prislusnem disku, kde byly ty soubory puvodne. Slozka to bude asi skryta a systemova, takze tam musis jako Administrator, tam by ty soubory meli byt, tak je odmaz se Shiftem (trvale) a restartuj, pak napis, co to udelalo.