Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na signalizáciu nového emailu - aký?

Poznáte niekto alternatívu za program KDP (Kontrola došlé pošty)? Tento program mi v poslednej dobe buď nedá informáciu o novom maili alebo nájde mail tam, kde nie je. Okrem toho, keď teda vraj našiel mail, tak neviem prečo ma neupozornil zvukom, keďže to mám nastavené. Zaujímavé je, že ikona oznamuje nový mail.

Požiadavky:
- krátky
- musí sa dať schovať do tray lišty, kde bude oznamovať nový mail zmenou ikony a prípadne zvukom
- nesmie otravovať žiadnymi oknami s informáciou o novej pošte alebo sa to musí dať zakázať a v žiadnom prípade nech to neotravuje oknom typu modal
- v prípade potreba aj zobraziť záhlavie pošty, ale toto nie je tak nutné

Vyskúšam.

Teraz som zistil, že ten KDP mi nachádzal maily v schránke, ktorú som v ňom nedefinoval. Zrejme to má niekde ešte uchované, lebo som informáciu o tom mazal natvrdo z konfiguračných súborov. V programe tú schránku nevidím, ale zrejme si ju niekde pamätá, len nechápem kde. Ale tých vecí nechápem viac. Minule som poslal dlhý mail a správa o tom, že adresátova chránka je preplnená mi prišla na iný mail, neviem, kde ho vzali, ale prišlo to inde.::)

No fajn, teraz som prišiel na to, kde je pes zakopaný. Ono mi to načitáva maily dobre. KDP som už síce odinštaloval, ale nevadí. Aj tento program vyzerá dobre a myslím dokonca, že lepšie. Problém bol v tom, že akosi blbne pop3.atlas.sk a už 4 dni mi nenačítalo žiadny mail. Ja pozerám, že aha, nikto mi nepíše a v skutočnosti to malo byť aha, mňa porazí. Každý mi píše, len ja o tom neviem už 4 dni.3-[

Vyklul sa z neho platený program, ktorý je už po trvalivosti. Najlepšie na tom je to, že doteraz neviem koľko stojí, pretože to nikde nie je uvedené a stále som bol v tom, že to je freeware. Do čerta aj s takým programom. To vážne neexistuje program, ktorý mi vypíše "Máte nový mail" bez toho, aby som zaň musel platiť? Asi si budem musieť nainštalovať do Thunderbirdu rozšírenie Minimize to tray. Lenže ja práveže nechcem jazdiť na autobude, keď mi stačí fúrik a v prípade potreby použijem autobus.3-[