Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepustí mě do systému

Zdravim, mám takovou větší závadu, můj notebook mě nechce pustit do systému. Při zapnutí a naběhnutí do obrazovky kde se vybírá uživatel to po mě chce heslo, které jsem nikdy nezadával a píše to hlášku: The server is not responding properly. Verify that Asus Security Protect Manager server is properly installed on the target server. Nevím co dělat. Potřebuji pracovat. Moc děkuji

Proč bohužel? Funkční systém, nic proti němu.
Inu, bude třeba odinstalovat ten ASUS Security manager. To provedete ve Stavu nouze (Nouzový režim). Do něj se dostanete mačkáním F8 při startu notebooku. Poté bude ještě třeba povolit službu Windows installer - návod tu: e40.html