Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vasa znacka cd/dvd

na ake CD/DVD napalujete??ja pouzivam DVD Imation a zatial nebola ziadna chyba..obcas tiez verbatim..a CD tiez Imation a teraz ich pouzivam malo, takze ake maju v TESCU8-)

napalovačka NEC ND-3500AG
používane media:
CD Sony CD-R z 50 kolac vadny 1 ks
DVD Memorex bez vady, len jedno napalovala 1,5 hod, ale čitatelne aj v DVD prehravacoch, Verbatim - NO problem, Tesco pomer OK/vadne 25:3,Imation 50:6 (zatial, ostalo mi este 8 kusov)