Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna pro tisk průkazů

Známému odešla tiskárna hp 1110 na které tiskl omezené množství průkazů (tak 50 ročně)velikost 10x7cm. Má i nějakou Brothers, ale ta ten malej papír průkazu prostě neudrží. Poraďte prosím něco co není příliš drahé, ale nemusí to být ani moc levné.

1110? Opravdu? To je inkoustová multifunkce. Pokud chce i nadále inkoust, tak nějakou Pixmu od Canonu. Tyhle malé formáty jsou vždycky trochu loterie, ideální je vyzkoušet pár modelů - ale to jde třeba při objednávání z internetu těžko.

Recept je ale daleko vetsi. Navic nastavit to v PC-doktorovi neni zadny kumst. Zkousel jsem u sve byvale v ordinaci nekolik tiskaren (lasery i plivacky) a s zadnou problem nebyl. Nejsem si ale jisty, zda by tak maly papir (prukazku) sezral napr. takovy Xerox Phaser - ten mel problemy (mechanicke) i s temi recepty.